Nasze Serwery
1
HSProjekt.pl [CACHE/SKINY/KOSY/GLOVES]
79.133.216.74:27022
2
HSProjekt.pl [ARENA/SKINY/KOSY/GLOVES]
145.239.237.137:27015
3
HSProjekt.pl [FFA/SKINY/KOSY/GLOVES]
79.133.216.76:27058
4
HSProjekt.pl [MIRAGE/SKINY/KOSY/GLOVES]
80.72.41.84:27022
5
HSProjekt.pl [AIM HS/SKINY/KOSY/GLOVES]
80.72.41.84:27016
6
HSProjekt.pl TS3
hsprojekt.pl

★ HSProjekt.pl ★ Sieć serwerów CS:GO > Serwery CS:GO > Odwołania od banów > ub bo nie dacie sie wypowiedziec >
ub bo nie dacie sie wypowiedziec
4. Tak, zgadza się, tylko dlatego, że wykonałeś zbyt szybki ruch myszką sugeruję a raczej upewnia mnie, że nie jesteś czysty. Tak bagatela, nawet jeśli było to według ciebie normalne przesunięcie celownika to powiedz mi jaki był sens żeby umiejscowić go akurat tam? Wychylasz na prawo więc rozsądnie by było ( a przynajmniej dla dobrego gracza ) żeby pokryć którąkolwiek z 3 krawędzi ( czyt. pudła na 1 planie, drewniane bele na 2 oraz skrzynka na 3 ). Pomijając już wręcz niezauważalny fakt tego jak próbujesz "skontrować" ten nienaturalny ruch myszką odbijając ją momentalnie w lewo.

Zacytuje klasyka, "pozdro".

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Tak, zgadza się, tylko dlatego, że wykonałeś zbyt szybki ruch myszką sugeruję a raczej upewnia mnie, że nie jesteś czysty." ~ Przeczytaj to jeszcze raz i zobacz czy na pewno nie jest to smieszne, moj celownik nie mial zadnego punktu odniesienia aby jakims kurwa cudem aimbot zadzialal w kawalek sciany.

"Tak bagatela, nawet jeśli było to według ciebie normalne przesunięcie celownika to powiedz mi jaki był sens żeby umiejscowić go akurat tam" ~ Nie wiem, moze po prostu high sens i nie zatrzymalem sie na krawedzi tylko polecialem troche dalej?

"Pomijając już wręcz niezauważalny fakt tego jak próbujesz "skontrować" ten nienaturalny ruch myszką odbijając ją momentalnie w lewo." ~ Skontrowac? Prosze cie skoro polecialem za daleko w prawo to chyba wiadomo ze chce wyrownac aiming w lewa strone, zachowujecie sie jak kompletne silvery bez gamesensu serio, udowodnijcie mi wspomaganie aima, a nie wspomaganie szybkich ruchów myszka w sciane gdzie przeciwnik byl daleko obok i byl to zwykly przypadek XD.

p.s instaban bez mozliwosci wypowiedzenia sie nie jest fajne

serio mam nadzieje ze zachowacie sie jak rzetelnie, jak na adminow przystalo i odpowiecie mi, a nie nagrodzicie mnie blokada odrazu ;-)

i co do super ekstra szybkiego ruchu myszka, moglbym sie zgodzic ze byloby to dziwne, gdybyscie nagrali pova, a nie z gotv, ktore jest zlagowane i ma duze opoznienie. smieszne jest to ze admin daje bana za dziwny ruch na gotv XD
cokolwiek?
cokolwiek.
[Obrazek: 5KcfMWm.png]
[Obrazek: cool_gifs_with_girls_19.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Fajny Hosting

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB 1.8.10, © 2002-2018 MyBB Group.