Nasze Serwery
1
HSProjekt.pl [CACHE/SKINY/KOSY/GLOVES]
79.133.216.74:27022
2
HSProjekt.pl [ARENA/SKINY/KOSY/GLOVES]
145.239.237.137:27015
3
HSProjekt.pl [FFA/SKINY/KOSY/GLOVES]
79.133.216.76:27058
4
HSProjekt.pl [MIRAGE/SKINY/KOSY/GLOVES]
80.72.41.84:27022
5
HSProjekt.pl [AIM HS/SKINY/KOSY/GLOVES]
80.72.41.84:27016
6
HSProjekt.pl TS3
hsprojekt.pl

★ HSProjekt.pl ★ Sieć serwerów CS:GO > Serwery CS:GO > Odwołania od Mute/Blokady pisania > BUNIOS XDDD >
BUNIOS XDDD
1. Nick: chuunibyou
2. Powód bana:"zamknij się" do admina
3. Nick banującego:bunios
4. Serwer:[b]HSProjekt.pl [AIM HS/SKINY/KOSY/GLOVES][/b]
5. Opis sytuacji:bunios ciągle śpiewał (niezbyt ładnie), a ja nie mogłem go zmutować ponieważ nie raz dostałem bana za "ignorowanie admina" bo go zmutowałem, a poza tym miałem buga z tabelą, która się nie wyświetlała, więc nie mogłem go zmutować, po pewnym czasie śpiewu naszego słowika powiedziałem zirytowany "zamknij się" a ten od razu mnie zmutował, prawdopodobnie zrobił to gdyż oboje niezbyt się nie lubimy, bo raczej wątpię aby admin, który ma glocka z nametagiem na serwie "jebać rudych" i nie raz mówiący słowa typu '"wypierdalaj" był tak wrażliwy na punkcie etyki. 
6. SteamID http://steamcommunity.com/id/ChuunixGod
7. Data zdarzenia:2018-04-02
Tak dałem ci muta którego zaraz nie miałeś ponieważ mogłeś powiedzieć to w inny sposób a nie zamknij się patrząc że tylko Tobie przeszkodziły AŻ 2 wersy. No dobrze napisałeś "nie lubimy się" więc zawsze możesz mnie zmutować na serwerze bo Ja osobiście do Ciebie żadnej sprawy nie będę miał i jak zauważyłeś nawet się do Ciebie nie odzywałem.

PS: Mówisz o moim NameTagu na glocku to jak popatrzeć na Twoją lokalizacje profilu "Lokalizacja: odbyt buniosa" Smile
(04-02-2018, 07:35 PM)bunios1337 napisał(a): Tak dałem ci muta którego zaraz nie miałeś ponieważ mogłeś powiedzieć to w inny sposób a nie zamknij się patrząc że tylko Tobie przeszkodziły AŻ 2 wersy. No dobrze napisałeś "nie lubimy się" więc zawsze możesz mnie zmutować na serwerze bo Ja osobiście do Ciebie żadnej sprawy nie będę miał i jak zauważyłeś nawet się do Ciebie nie odzywałem.

PS: Mówisz o moim NameTagu na glocku to jak popatrzeć na Twoją lokalizacje profilu "Lokalizacja: odbyt buniosa" Smile

Napisałem, że nie mogłem cię zmutować, bo miałem buga z tabelą, a miejscowość jest jak najbardziej poprawna, jest duża i mieszka tam wiele osób.

Poza tym nie wiedziałem na ile dostałem mute'a, ponieważ nic mi się nie wyświetliło albo nie zauważyłem takowego komunikatu.

PS. Ale wspominanie o twoim glocku miało na celu zwrócenie uwagi, iż powód bana prawdopodobnie nie wynikał z twojej wrażliwości na punkcie etyki, lol

(04-02-2018, 07:56 PM)chuunibyou napisał(a):
(04-02-2018, 07:35 PM)bunios1337 napisał(a): Tak dałem ci muta którego zaraz nie miałeś ponieważ mogłeś powiedzieć to w inny sposób a nie zamknij się patrząc że tylko Tobie przeszkodziły AŻ 2 wersy. No dobrze napisałeś "nie lubimy się" więc zawsze możesz mnie zmutować na serwerze bo Ja osobiście do Ciebie żadnej sprawy nie będę miał i jak zauważyłeś nawet się do Ciebie nie odzywałem.

Napisałem, że nie mogłem cię zmutować, bo miałem buga z tabelą, a miejscowość jest jak najbardziej poprawna, jest duża i mieszka tam wiele osób.

Poza tym nie wiedziałem na ile dostałem mute'a, ponieważ nic mi się nie wyświetliło albo nie zauważyłem takowego komunikatu.

PS.  Ale wspominanie o twoim glocku miało na celu zwrócenie uwagi, iż powód bana prawdopodobnie nie wynikał z twojej wrażliwości na punkcie etyki, lol
A i jeszcze jedno, tak 2 wersy, a jak mnie zmutowałeś to znowu zacząłeś śpiewać  Angry
Ehhh inaczej do Ciebie podejdę mogłeś zmienić sobie rozdziałke i wrócić do swojej potem mnie zmutować bo jesteś JEDYNĄ osobą która i tak bywa na serwie tyle co wcale a najwięcej Ci przeszkadza. Moim zdaniem koniec Tematu i można to zamknąć żeby nie robić Spamu
(04-02-2018, 09:49 PM)bunios1337 napisał(a): Ehhh inaczej do Ciebie podejdę mogłeś zmienić sobie rozdziałke i wrócić do swojej potem mnie zmutować bo jesteś JEDYNĄ osobą która i tak bywa na serwie tyle co wcale a najwięcej Ci przeszkadza. Moim zdaniem koniec Tematu i można to zamknąć żeby nie robić Spamu

Ehhh inaczej do Ciebie podejdę mogłeś zmienić sobie rozdziałke i wrócić do swojej potem mnie zmutować bo jesteś JEDYNĄ admiem, który śpiewa , poza tym, może ostatnie rzadko wbijam, ale to był pewien okres bo kiedyś grałem bardzo często i teraz wrócę, poza tym niekoniecznie tylko mi przeszkadza, być może innym też, lecz cię zmutowali.
O tu jesteś w błędzie mogę cię zapewnić że nikt mnie nie mutował a jak komuś coś przeszkadza to przeważnie mi to mówi kolego Smile Więc skończ już spamić bo to nie potrzebne.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Fajny Hosting

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB 1.8.10, © 2002-2018 MyBB Group.