Nasze Serwery
1
HSProjekt.pl [CACHE/SKINY/KOSY/GLOVES]
79.133.216.74:27022
2
HSProjekt.pl [ARENA/SKINY/KOSY/GLOVES]
145.239.237.137:27015
3
HSProjekt.pl [FFA/SKINY/KOSY/GLOVES]
79.133.216.76:27058
4
HSProjekt.pl [MIRAGE/SKINY/KOSY/GLOVES]
80.72.41.84:27022
5
HSProjekt.pl [AIM HS/SKINY/KOSY/GLOVES]
80.72.41.84:27016
6
HSProjekt.pl TS3
hsprojekt.pl

★ HSProjekt.pl ★ Sieć serwerów CS:GO > Forum Ogólne > Współpraca, partnerstwo, sponsoring lub dołącz do nas > Partnerstwo >
Ankieta: Jesteś za ?
Ankieta jest zamknięta.
Jestem za!
50.00%
1 50.00%
Jestem na nie!
0%
0 0%
Pozostawiam decyzję administracji.
50.00%
1 50.00%
Razem 2 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Partnerstwo
Witam,
Na sam początek chciałbym się wam przedstawić z racji iż jestem nowy na owym forum.

Na imie mam Arek, pochodzę z woj. Mazowieckiego i mam 19 lat Smile
Do szkoły uczęszczam na weekendy a na co dzień śpię do południa, wstaje do pracy i wracam wieczorkiem.

Piszę do was w sprawie przyłączenia się do sieci z moim serwerem głosowym Team-Speak 3.
Widziałem poprzednie propozycje innych użytkowników i sam nawet stwierdziłem że nie interesują was byle jakie współprace Smile
Otóż to, też szukam nie byle jakiego Partnera na współprace, co więcej ? Wolałbym załatwić taką sprawę normalnie, nie poprzez forum a rozmowę, narazie nic nie pisze, nie podaje ip, póki co też nie robię reklamy.

CHCIAŁEM JESZCZE BARDZO PRZEPROSIĆ ŻE PODANIE PROCESUJĘ BEZ DANEGO WZORU

Chodzi mi głównie o to by z właścicielem sieci zamienić kilka słów na temat naszej współpracy oraz jego ludźmi z którymi też dzieli zdanie i podejmuje razem decyzję.
Jestem optymistycznie nastawiony do całej sytuacji gdyż naprawdę serio staram się stworzyć coś fajnego, i zapewniam że nie chodzi tu o jakiś wy****ny serwer ts3 1024 sloty i wszystkie zajęte xd
Stawiam na jakość oraz na ekipę która tam przesiaduje, można znaleźć u mnie naprawdę miłe osoby które z chęcią grają z innymi użytkownikami team-speaka czy to w cs, lola, fortnite co kolwiek, world of tanks.

I też jestem pewny że gdy tylko przyjdzie ktoś nowy to nie patrzą sie jak na idiotów tylko chcą też się zapoznać.

Mogę też dodać iż podjąłem współpracę z grupą na facebooku (tematyka: Mobile Legends Polska) - sponsoruję im eventy jakieś skórki do bohaterów i takie duperele za 50 zł w sklepie play xd 
Ale też są przemili grupa ok. 3800 typa lecz póki co efektów nie widzę, czekam na wypłatę i chce właśnie zorganizować im jakiś turniej, jeżeli chodzi o turnieje w przyszłości - nie widzę problemu Smile

Czekam na odpowiedź, gdybym jednak zapomniał tutaj wejść podaje link do steam'a swojego:
http://steamcommunity.com/id/arekmalin/

Serdecznie pozdrawiam całą ekipę hsprojekt.pl - Arek
Ciekawie bo ts to my nie mamy a pewnie nie jedna osoba by nie pogardziła. To wszystko oczywiście zależy od Seka bo to on tutaj ma najwięcej do powiedzenia ale jak coś to ode mnie dam odp że jasne. Osobiście i tak siedzę na diskordzie ponieważ jest bez płatny i mogę sprowadzić sobie boty muzyczne więc to już kolejna zaleta. Mniejsza czekamy na wypowiedź seka.
[Obrazek: Dj2EOWj.png]

"Zabrałbym Ciebie na wyprawę życia do Toskanii, Oczami wyobraźni widziałbyś nieba bramy"
Witam!
Oferta fajna , ale niestety my właśnie jesteśmy w trakcie robienia własnego teamspeaka.
Więc na dniach powinny się pojawić na forum informacje o naszym własnym serwerze głosowym.
Odrzucam i zamykam.
(PS: My również pozdrawiamy Tongue)
[Obrazek: cool_gifs_with_girls_19.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Fajny Hosting

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB 1.8.10, © 2002-2018 MyBB Group.