Nasze Serwery
1
HSProjekt.pl [CACHE/SKINY/KOSY/GLOVES]
79.133.216.74:27022
2
HSProjekt.pl [ARENA/SKINY/KOSY/GLOVES]
145.239.237.137:27015 NOWE IP
3
HSProjekt.pl [FFA/SKINY/KOSY/GLOVES]
79.133.216.76:27058
4
HSProjekt.pl [MIRAGE/SKINY/KOSY/GLOVES]
80.72.41.84:27022
5
HSProjekt.pl [AIM HS/SKINY/KOSY/GLOVES]
80.72.41.84:27016
6
HSProjekt.pl Ts3
hsprojekt.gclan.pl

★ HSProjekt.pl ★ Sieć serwerów CS:GO > Serwery CS:GO > Odwołania od banów > ub >
ub
1. Nick: sip
2. Powód bana: wh xD
3. Nick banującego: engel
4. Serwer: aim hs
5. Opis sytuacji: no ladne staty wykrecilem bardzo
6. SteamID sourcebans
7. Data zdarzenia: teraz
Napisalem do engela niestety jest offline bedziesz musial poczekac 24h po ktorych dostaniesz UB a admin ostrzezenie lub rozpisze on demko na ktorym bedzie widac wh o ktore Cie oskarza
[Obrazek: graphic.png]
okkkkkk
www95.zippyshare.com/v/7DaoVXkr/file.html

0:44 Jedziesz za głową przez skrzynkę 
0:58 Jedziesz za głową i czekasz aż wychyli po czym czekasz na 2go
1:22 Celowałeś przez ścianę do gościa który wybiegał zza boxa widząc sekunde wcześniej ze ten którego widziałeś chował się za boxa z lewej strony 

Tak widzę to ja i gracze na serwerze którzy informowali mnie o twoich dziwnych akcjach tzn jeżdżeniem za głowami przez skrzynki i prefire w niektórych akcjach.
[Obrazek: 2T3U8]
Jedynie z ta ostatnia akcja rzeczywiscie widze ze jest dziwna bo lecisz w lewo nie majac mozliwosci widziec ze on przelecial na lewo...
Ale poczekamy jak sie wypowiesz
0;44 nie mam pojecia o co chodzi
0;58 no nie popadajmy w skrajnosc jesli to jest dla ciebie jakies jechanie za glowa to naprawde.. szedlem w prawo plus leciutko jechalem myszka w lewo zeby jak wyjde byc w miejscu w ktorym moze stac przeciwnik.

1;22 zabilem przecwnika z prawej strony, wiec postanowilem zmienic cel na lewa skrzynke, NIC DZIWNEGO, gdyby jeden z dwoch typow stojacych jeszcze po tej prawie stronie wyszlo pewnie dostalbym banie.

nie widze nic ani troche podejrzanego w mojej grze, zwykle fragi serio

// jeszcze co do moich prefire co gracze sie skarza no chyba proste ze skoro zna sie mape i wiadomo gdzie moze byc przeciwnik to sie tam robi prefire nie zachowujcie sie jak silvery nie majace kompletnie gamesensu
UB z braku jednoznacznych dowodow

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Projekt i wdrożenie:
diggle

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB 1.8.10, © 2002-2018 MyBB Group.