★ HSProjekt.pl ★ Sieć serwerów CS:GO > Serwery CS:GO > ██ ★ HSProjekt.pl ★ [ONLY MIRAGE] [128TR] > Propozycje i uwagi > Zmiana >
Zmiana
Witam, moja propozycja to wyrzucenie z dodatków premium vipa 'Granata taktycznego' , i zamienienie go na coś innego. Uważam, że te granaty są kompletnie bez sensu i psują rozgrywkę graczom z róznych powodów których nie będę tutaj wymieniał bo jest ich dużo. Można je zastąpić np. 120-130 ilością HP na początku rundy lub innymi pomysłami którymi możecie się równieź podzielić w komenatrzach.

Dziekuje, DreaM
(02-07-2018, 09:00 PM)dreams napisał(a): Witam, moja propozycja to wyrzucenie z dodatków premium vipa 'Granata taktycznego' , i zamienienie go na coś innego. Uważam, że te granaty są kompletnie bez sensu i psują rozgrywkę graczom z róznych powodów których nie będę tutaj wymieniał bo jest ich dużo. Można je zastąpić np. 120-130 ilością HP na początku rundy lub innymi pomysłami którymi możecie się równieź podzielić w komenatrzach.

Dziekuje, DreaM

coś w tym jest c:
wystarczy umiec grac i grac mądrze, a nie wbiegac w smołka jak slyszy sie granat o.O
vip dostaje juz hp za zabojstwa wiec dodatkowe na start byloby juz grubą przesadą
[Obrazek: giphy-downsized-large.gif][Obrazek: 2v2cvoz.gif]
Też masz racje ale nowi graczy np. zobaczą granat to na 1 rzut oka nie wiedzą co to jest i zostaje zabity przez ścianę i się
zniechęca się do grania.
Tak jak napisał @Gracus. Jeśli słyszysz owy granat to sie cofasz. A nie czekasz aż wybuchnie , a potem płaczesz i piszesz na chacie "nice wh" nie mówię oczywiście teraz o Tobie, ale tak większość graczy bez vipa do tego podchodzi.Okej rozumiem , że może to być trochę uciążliwe , ale powiedz sam co mamy dać w zamian za ten granat? Bo ja nie widzę innego pomysłu.Dodatkowe hp na początek rundy było by przesadą.
A teraz "zwykli gracze"(czyt. Ci bez vipa) mają motywację , by zakupić vipa , bo się poprostu denerwują i chcą pokazać nam (vip'om), że owy granat tak dużo daje. A prawda jest taka , że nawet jeśli ktoś już kupi tego vipa to nie potrafi korzystać z tego granatu.
Albo rzuca go w swoich sojuszników , lub podrzucając go tak się ustawia , że od razu przeciwna drużyna go zabija.
Tyle z mojej strony.
//Czekam na opinie innych graczy jak i adminów.
[Obrazek: 76561198284466521.png][Obrazek: AddFriend.png]
@xquikker "Jeśli słyszysz owy granat to sie cofasz." Rozumiem cofnąć się przed nim, ale naprawdę jak balans nie dziala w pewnym sensie to jest w 1 drużynie 5/7 vipów i granie jest praktycznie niemozliwe. Chyba, że nie wykluczając stania na respie. Cieżko jest ominąć obszar danego granatu, ale jest ich dużo w pewnych momentach, oczywiście to jest tylko moje zdanie, czekam również na wypowiedź innych.
Jestem na nie , hp jest za zabójstwa. Usłyszysz granat to uciekaj żaden problem . VIP premium powinnien mieć tak jak jest , musi mieć coś lepszego od zwykłego vipa . Gdyby było 120 130 hp to by nie miało bardziej sensu ... hp za zabójstwa to z czasu by mu wyszło z 250 hp ? Czekam na opinnie innych Smile
Granat to nie problem, można od niego uciec. Vip premium kosztuje ponad 10 zł i musi być wart swojej ceny Smile To moja opinia.
Większość osób jest na nie więc wszystko zostaje tak jak jest.
//Zamykam
[Obrazek: 76561198284466521.png][Obrazek: AddFriend.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Styl i wdrożenie: diggle

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB 1.8.10, © 2002-2018 MyBB Group.