Nasze Serwery
1
HSProjekt.pl [DD2/SKINY/KOSY/GLOVES]
79.133.216.74:27022
2
HSProjekt.pl [ARENA/SKINY/KOSY/GLOVES]
145.239.237.137:27015 NOWE IP
3
HSProjekt.pl [FFA/SKINY/KOSY/GLOVES]
79.133.216.76:27058
4
HSProjekt.pl [MIRAGE/SKINY/KOSY/GLOVES]
80.72.41.84:27022
5
HSProjekt.pl [AIM HS/SKINY/KOSY/GLOVES]
80.72.41.84:27016

★ HSProjekt.pl ★ Sieć serwerów CS:GO > Serwery CS:GO > ██ ★ HSProjekt.pl ★ [MIRAGE] [128TR] > Propozycje i uwagi > Pomysł na kase! >
Pomysł na kase!
Siemka ludzie!

Wpadłem dzisiaj na pomysł taki, żeby wgrać na serwer plugin z bankiem gdzie gracze będą mogli odkładać część kasy i dzięki temu będą mieli na zakup broni lub żeby nie zasyfiać serwerem kolejnym pluginem, można ustawić 16000$ dla każdego gracza od 1 rundy.

Dzisiaj zrobiłem głosowanie z pytaniem "Co lepsze?" "Plugin bank" "16k co runde"

Wynik był 16k co runde.

https://scr.hu/5pnV5w

Tutaj jest pierwsze głosowanie w sprawie pluginu banku, na screenie macie liczbe graczy która głosowała i % za Tak.

https://scr.hu/Y9Jnaa

Zapraszam do dyskusji : ).
Odpowiedz
nieeee Big GrinDDD
"Każdy mój sukces to praca, a nie zjechane kolana"
Odpowiedz
(01-06-2018, 07:28 PM)Frugo napisał(a): nieeee Big GrinDDD
Żaden argument! Big Grin
Odpowiedz
IMO bank lepszy (nie bedzie az takim ulatwieniem), a najlepiej nic, ale jesli na prawde duza liczba graczy bedzie chciala cos takiego to mozna pomyslec, poczekajmy na wiecej wypowiedzi.
[Obrazek: giphy-downsized-large.gif][Obrazek: giphy-downsized-large.gif]
Odpowiedz
(01-06-2018, 07:47 PM)Gracus napisał(a): IMO bank lepszy (nie bedzie az takim ulatwieniem), a najlepiej nic, ale jesli na prawde duza liczba graczy bedzie chciala cos takiego to mozna pomyslec, poczekajmy na wiecej wypowiedzi.

Właśnie starałem się uzyskać jak najwięcej odpowiedzi dlatego ankiete zrobiłem jak był praktycznie full serwer nie licząc rezerwacji slota. Może jutro bym zrobił 3 razy o różnych porach gdy będzi mniej więcej tyle samo graczy ale nie tych samych.. przynajmniej z grubsza nie tych samych.
Odpowiedz
Po głębszych przemyśleniach (moich i Smagosza :v ) jestem jeszcze bardziej przeciw. Gra stanie sie dużo łatwiejsza, ale co więcej
część dodatków VIP'a straci kompletnie sens, między innymi MENU broni, ale także zwiększona ilość $ za zabójstwa oraz wygrane/przegrane rundy i za plant/def bomby. :/
[Obrazek: giphy-downsized-large.gif][Obrazek: giphy-downsized-large.gif]
Odpowiedz
(01-07-2018, 02:15 AM)Gracus napisał(a): Po głębszych przemyśleniach (moich i Smagosza :v ) jestem jeszcze bardziej przeciw. Gra stanie sie dużo łatwiejsza, ale co więcej        
część dodatków VIP'a straci kompletnie sens, między innymi MENU broni, ale także zwiększona ilość $ za zabójstwa oraz wygrane/przegrane rundy i za plant/def bomby. :/

W sumie racja!
DON'T BE A LOSER BUY A DEFUSER     Big Grin

Odpowiedz
Tylko jeżeli chodzi o kase to VIP straci sens, ale wydaje mi się, że ludzie kupujący VIPA przede wszystkim robią to dla rezerwacji slotu, granatów WH, apteczki, double jump i dodatkowego HP za zabicie. Wydaję mi się, że jak VIP nie będzie dawał kasy to aż tak źle nie będzie.. Z resztą... można zapytać się tylko VIP-ów co o tym sądzą.
Odpowiedz
Według mnie znacznie spadnie poziom na serwerze. Będzie mega łatwo, nie będzie przewagi między drużynami. A co do kasy zawsze można betowac, bet t all itd. VIP również na tym straci.
"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia." - Jonathan Carroll
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Projekt i wdrożenie:
diggle

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB 1.8.10, © 2002-2018 MyBB Group.