Nasze Serwery
1
HSProjekt.pl [DD2/SKINY/KOSY/GLOVES]
79.133.216.74:27022
2
HSProjekt.pl [ARENA/SKINY/KOSY/GLOVES]
145.239.237.137:27015 NOWE IP
3
HSProjekt.pl [FFA/SKINY/KOSY/GLOVES]
79.133.216.76:27058
4
HSProjekt.pl [MIRAGE/SKINY/KOSY/GLOVES]
80.72.41.84:27022
5
HSProjekt.pl [AIM HS/SKINY/KOSY/GLOVES]
80.72.41.84:27016

★ HSProjekt.pl ★ Sieć serwerów CS:GO > Serwery CS:GO > ██ ★ HSProjekt.pl ★ [DD2] > Skargi > Skarga na Moderatora >
Skarga na Moderatora
Thumbs Up 
1. Twój nick: hop

2. Nick Admina: Nex [ Moderator, Forum ] 
3. Opis sytuacji: Nieznajomość podstawy języka polskiego, po napisaniu "prestitutka" dostałem od Moderatora Nex'a ostrzeżenie, nie rozumiem tego, iż z polskiego wynika na to że nie ma czegoś takiego jak "prestitutka", i również że nie ma czegoś takiego, nie jest to również wulgaryzm, skoro tak napisałem jak i mówiłem do osób, które znam to było to zwykle dla żartów, Nex sam wyklina na forum, oczywiście nie moge dać ostrzeżenia bo nie mam do tego uprawnień, mod ma.. ;// też problem leży w tym, iż Administracja serwera DD2 [ niecała ] mści się na mnie za to że przegrałem ponad 3$ gracza seko, które mi zostały dane, wracając do początku to chciałbym złożyć skargę na Moderatora Nex'a i pozbawienie go praw do takich rzeczy jak banowanie czy dawanie ostrzeżen, iż jest to osoba nieodpowiednia do posługiwania się taką rangą, myślę że SKARGA zostanie rozpatrzona dokładnie i Właściciel, chociaż jede, porozmawia z Moderatorem Nex i niech odpowie dlaczego tak sie zachowuje. Możliwe też że ma ból o to iż jest on zabijany często i wybucha on gniewem w moją stronę.

Pozdrawiam hop

4. Dowody: na głównym czacie,nie posiadam ss,
Presti mi pisał iż nie podoba mu się to co do niego piszesz i jest to irytujące. Po drugie złamałeś punkt w regulaminie max 3 wiadomości na sb pod rząd.

Nie rozumiem czemu podajesz tutaj za przykład jakieś pierdoły z serwera czy mój rage po dedach. Personalnie nic do ciebie nie mam jeżeli użytkownik napisał mi że to mu się nie podoba to zrobiłem to co miałem zrobić.
Wracając do serwera to bardzo dziwne że jesteś jedyną osobą która tak pisze... Może dlatego że uważałem cie za osobę grającą śmieszka i nie obrazisz się o każde słowo które powiem.

Dałeś mi reporta z łamaniem regulaminu tyle że właśnie tylko i wyłącznie się na regulaminie wzorowałem.
Presti sam mnie obrażał, nie brałem tego na serio, skoro on bierze to nie rozumiem tego, mi się również nie podobają jego odzywki w moją stronę, Smile mam również napisać do Ciebie abyś mu dał ostrzeżenie czy co mam zrobić? Ja niestety nie mam pozwolenia do taki rzeczy Smile~~

Czyli morał jest taki że napisałem skarge na Ciebie, trochę byłem zdenerwowany, jak i osoba o nicku Presti sama obraża mnie i nie biorę tego do siebie, mniejsza już tym, jak i z tym ostrzeżenie, myślę że nie wpłynie to na posiadanie Administratora DD2, mój błąd że tak pisałem, Pozdrawiam..

możesz zamknąć bo do tego też nie mam dostępu jak 3/4 rzeczy, ktore powinienem posiadac lul
Dobra zaczne od tego że razem do jednego nocnika nie s.... jak już cie "obrażam" to chyba nie tak że ja pierwszy się odzywam. Admin powinien świecić przykładem dla innych graczy a gadanie na serwie "o prestitutka" i wiele więcej jak już napisałem do jednego nocnika kupy nie robiliśmy wiec ostrzeżenie nex'a było słuszne no i ta max 3 wiadomości na sb Smile
Presti, nie raz ty pierwszy zaczynałeś, np: HOP BATONIE czy jakieś inne Smile~~ i skoro admin miałyby świecić ciagle, nie może powidzieć k*rwa czy coś takiego to wyobraź sobie jaka byłaby stypa na serwerze, jeżeli jesteś takim graczem, to złóż podanie na admina i dopiero świeć światełkiem jezuska, więc chyba nie chce być adminem gdzie powie ktoś do mnie np: hop ty chu*u, kolega, to od razu PERM, wchodząc na serwer mówić: Witam, z tej strony Administrator i ma być cisza na serwerze, nikt nic nie może powiedzieć, 0 przekleństw bo mam świecić przykładem, pomyśl 2 razy ziomek, nie rozumiem, twojej odpowiedzi i jakk twojego bólu dupy o to że tak do Ciebie powiem raz na jakiś czas, słyszeć można wiele na mój temat tylko z twojej strony jak z administracji, która najprawdopodobniej mnie nielubi, jeszcze jedno, jeżeli masz jakiś problem to napisz do Właściciela i on najwyżej zabierze mi range [Administaror] za to ze powiedziałem kilka razy prestitutka, nawet jak Ciebie nie było na serwerze to mówiłem to i nie miałem Ciebie na myśli Smile~~ więc to że masz nick presti to nie znaczy że nawiązuje to do twojej osoby, jeżeli Cię to obraża to powiedz mi: Hop przestań bo mnie to obraża, a nie że hop batonie morda czy coś takiego Smile w końcu mam świecić przykładem a nie tym że mnie wyzywasz i mam przestać obrażać, nawet tego nie robie ale napiszę również aby wpłynęło to do twojej świadomości że składając skargę do Moda nic Ci to nie da, jak pisałem wcześniej, startuj do Właściciela, może Ci sie uda to że strace administratora.

1.Zacytuję:
"Dobra zaczne od tego że razem do jednego nocnika nie s.... jak już cie "obrażam" to chyba nie tak że ja pierwszy się odzywam"
Powiem tak, nie raz wchodząc na serwer odzywałeś się pierwszy do mnie, jak i na Mirage czy na Duscie.

2. Admin powinien świecić przykładem dla innych graczy a gadanie na serwie "o prestitutka" i wiele więcej

Prestitutka to nie znaczy że idzie to w twoją osobę, mówię to również do F1L1PKA Smile)
Napisałeś "i wiele więcej" Przedstaw to mi, daj screeny, nagrania tego jak mówię coś więcej, najlepiej przedstaw co mówiłem Smile)

3.nex'a było słuszne no i ta max 3 wiadomości na sb

Słuszne? Nie, napisałeś coś niżej to nie znaczyło że to do Ciebie, nabierz dystansu chłopcze,
Max 3 wiadomości? Jak widziałem więcej wiadomości wysłanych przez niego czy przez inne osoby [ administratorów ]
to nikt nie dostał jeszcze ostrzeżenia, tylko ja! Oczywiście! kto by inny? A bo hop napisał prestitutka i rozpisał się na temat języka polskiego, którego brakuje niektórym.

Pozdrawiam! Smile)
Nie wiem czy wiesz ale jeżeli kierujesz do kogoś "Prestitutka" to porównujesz go do Prostytutki tym bardziej że ma on nick Presti. Jeżeli go to uraża to chyba nic innego mi nie pozostało jak dać ci ostrzeżenie. Nie daje ci ostrzeżenia za jakieś rzeczy na serwie tym bardziej że ostatnio praktycznie na nim nie gram.

Zamiast napisać i się dogadać ty ruszyłeś z ofensywą. Nie wypowiadam się na temat tego jakim adminem jesteś gdyż to by był gwóźdź do trumny.
Dobra dobra teraz składasz skarge na mnie ? czy na nexa xD " Administracja serwera DD2 [ niecała ] mści się na mnie za to że przegrałem ponad 3$ gracza seko, które mi zostały dane" tak to dlatego dostałeś ostrzeżenie xD bo kogoś to obchodzi że przegrałeś xD 3$ od seko xD
uważaj bo się zakopiesz ;$
tamto pisałem wcześniej a ty się dowaliłem do rozmowy, mozecie zamknąć temat bo mi się już nie chce pisac

Pozdr
Spoko /zamek

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Projekt i wdrożenie:
diggle

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB 1.8.10, © 2002-2018 MyBB Group.