Nasze Serwery
1
HSProjekt.pl [DD2/SKINY/KOSY/GLOVES]
79.133.216.74:27022
2
HSProjekt.pl [ARENA/SKINY/KOSY/GLOVES]
79.133.216.76:27026
3
HSProjekt.pl [FFA/SKINY/KOSY/GLOVES]
79.133.216.76:27058
4
HSProjekt.pl [MIRAGE/SKINY/KOSY/GLOVES]
80.72.41.84:27022
5
TS3 Współpraca
Ts3-Key.pl lub 149.202.108.240:9987

★ HSProjekt.pl ★ Sieć serwerów CS:GO > Forum Ogólne > Nowości, zmiany i ogłoszenia > NOWY VIP >
NOWY VIP
Nie rozumiem, boicie sie napisac wątku? Przeciez nie gryziemy Big Grin

Jak tak bardzo wam przeszkadza VIP Premium to zapraszam tutaj do dyskusji, wypowiedzcie sie Smile

Serwery są dla was, żeby gra wam sprawiała przyjemność, więc staramy sie robić wszystko pod was, była dyskusja, jakiego zrobić nowego VIP'a i wszyscy byli  na tak .

Poprzedni VIP był strasznie OP jak na jego cenę, i także było narzekanie, że nie da sie go zabic, bo duzo hp, bo apteczki itd.

Zmniejszylismy ilość otrzymywanych hp za killa, jest tylko 1 apteczka na rundę, VIP dostaje tylko kevlar, bez hełmu.

Premium od zwykłego różni sie tym, ze Premka dostaje, 2xJumpa, darmowe bronie po 3 rundzie (gdzie i tak jako nawet zwykły VIP dostajemy wiecej hajsu i rzadko kiedy jest problem z brońmi), Granat (1 na rundę), który pokazuje przez okolo 7 sekund przeciwnikow w okolicach wybuchu granatu, jest to lekka przewaga ale o to chodzi w VIP'ie. Poza tym Premek jest mało ze względu na cenę.

Jest to lekki P2W ale serwery niestety darmowe nie są, ani my milionerami nie jesteśmy, jakoś hajs trzeba robić :Sad

Zapraszam do dyskusji, wypowiadajcie się, może zmienimy jeszcze VIP'a Big Grin
Jak mnie złapią za rękę to -
e e
nie moya,
e e 
nie moya
Każdy ma problem ale nikt jaj nie ma żeby sie odezwać: )
"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia." - Jonathan Carroll
Kurcze no, chcecie zmian to dawać pisać, wróżki nie jesteśmy xD
Jak mnie złapią za rękę to -
e e
nie moya,
e e 
nie moya
mi to bez różnicy Smile dla mnie to serw moze byc bez vipow
Zamykam z powodu braku aktywności, jak widać narzekać każdy potrafi, ale wysilić się i napisać na forum to już nie...
"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia." - Jonathan Carroll

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Projekt i wdrożenie:
diggle

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB 1.8.10, © 2002-2017 MyBB Group.