Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem. Zarejestruj się (klik). Miłego dnia życzy Administracja HSProjekt.pl :)

★ HSProjekt.pl ★ Sieć serwerów CS:GO > Serwery CS:GO > ██ ★ HSProjekt.pl ★ [ONLY MIRAGE] [128TR] > Podanie o admina (ON) > Podanie na Admina By Splash >
Podanie na Admina By Splash
1. Nick: Splash
2. Wiek:16 niedługo 17
3. Ile dziennie spędzasz czasu na serwerze?: 2/3h dziennie
4. Jesteś w stanie płacić miesięczną składkę?: TAK
5. Posiadasz mikrofon oraz mutacje?: TAK
6. Dlaczego Ty?: Posiadam dosyć duże doświadczenie i myślę , że przydam się przy pomocy na serwerze Smile
7. Coś o sobie: Mam na imię Kuba,gram w cs`a od 6 lat i trenuje piłkę nożną od 4 lat 
8. Doświadczenie:Miałem admina na 3 serwerach .
9. Znajomość komend admina source mod:8/10
Na tak ponieważ:
-Doświadczenie
-Znajomość komend
-Gracz jest nawet dużo na serwerze
Na tak:
+wiek
+doświadczenie
+składka
+sm
Jeśli przygoda nie czeka za drzwiami, wyjdź oknem.  Smile
Kuba oficjalnie mogę cie powitać na naszym serwie jako admina bo wątpię że cię odrzucą Smile
Często grasz, nie jesteś toxic, wiek też na plus no i oczywiście składka i komendy Big Grin
[Obrazek: Dj2EOWj.png]

"Zabrałbym Ciebie na wyprawę życia do Toskanii, Oczami wyobraźni widziałbyś nieba bramy"
a co Ty na to ? Smile i sa poderzenia ze latasz na wh
https://steamcommunity.com/profiles/76561198826996276/
[Obrazek: 76561198081439433.png][Obrazek: AddFriend.png]
Niestety muszę podziękować ci jednak ale pana z vaciem nawet na innym koncie jako admina nie chce. Również dziękuje graczowi który mnie poinformował o tym <3
[Obrazek: Dj2EOWj.png]

"Zabrałbym Ciebie na wyprawę życia do Toskanii, Oczami wyobraźni widziałbyś nieba bramy"

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Styl i wdrożenie: diggle

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB 1.8.10, © 2002-2018 MyBB Group.