Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem. Zarejestruj się (klik). Miłego dnia życzy Administracja HSProjekt.pl :)

★ HSProjekt.pl ★ Sieć serwerów CS:GO > Serwery CS:GO > Zgłoś czitera > gracz yooo >
gracz yooo
"Proponuje założyć ci serwerownie i jeśli zobaczysz typa który ma vaca banuj śmiało... zobaczymy jak długo postoisz"
I taki typ ma tutaj admina? Nie zbanowalbys typa z vaciem zeby wiecej osob u ciebie gralo? Ale wiesz gosciu ze to dziala w druga strone. Ludzie wychodzili bo nie chcialo im sie grac na typa ktory robi 10kda i sie smieje ci w twarz ze jestes gownem majac 5zbanowanych kont. Faktycznie moje zachowanie jest zalosne bo chce zeby odpalony gosc dostal bana. Skad sie tacy ludzie jak ty biora. Parodia
Moim nieskromnym zdaniem, admini Mirage'a powinni dokładać wszelkich starań aby w jak najszybszym czasie sprawdzić demka na których nasz podejrzany się znajduję i wydać werdykt. Od tego w końcu jesteście. Rozpisywanie się na forum do niczego nie prowadzi. Osobiście przyznaję rację Fasterinio; niektóre komentarze z Twojej strony były zbędne ale rozumiem do czego zmierzasz.
[Obrazek: tumblr_n6v683CRcA1rp0vkjo1_500.gif]
Mi nie chodzi o ilość osób ale o zaufanie -_- A jeśli nie potrafisz się sam tego domyśleć to widać że nie mamy o czym rozmawiać... Po za tym nie pisz Admini bo jestem jedynym aktywnym na forum.
[Obrazek: Dj2EOWj.png]

"Zabrałbym Ciebie na wyprawę życia do Toskanii, Oczami wyobraźni widziałbyś nieba bramy"
Ja go dziś sprawdzę jak będzie grać Smile
[Obrazek: 76561198081439433.png][Obrazek: AddFriend.png]
Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Uzytkownik zostal zbanowany a wiec sprawe uwazam za rozwiazana. Zamykam.

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Jeśli przygoda nie czeka za drzwiami, wyjdź oknem.  Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Styl i wdrożenie: diggle

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB 1.8.10, © 2002-2018 MyBB Group.