Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem. Zarejestruj się (klik). Miłego dnia życzy Administracja HSProjekt.pl :)

★ HSProjekt.pl ★ Sieć serwerów CS:GO > Serwery CS:GO > Zgłoś czitera > gracz yooo >
gracz yooo
Jak dla mnie ss i to że ma bany na innych kontach nicnie znaczy.
Naszymi dowodami są demka a takich trochę by dać i kilka adminów rozpisuje.
[Obrazek: Dj2EOWj.png]

"Zabrałbym Ciebie na wyprawę życia do Toskanii, Oczami wyobraźni widziałbyś nieba bramy"
Gosc ma vaca na 5 kontach, fake faceit do tego cheatowal na innej serverowni. Jak to jest dla ciebie za malo to nie wiem. Niech sobie gra dalej skoro uwazasz ze jest czysty majac 5vacow xD
To nie ja decyduje ale jak dla mnie typ bez demek nie powinien dostać bana jeśli admini nic nie widzą. Ja tam nie grałem na niego więc nie wiem ale taka jest moja opinia.

"Zabrałbym Ciebie na wyprawę życia do Toskanii, Oczami wyobraźni widziałbyś nieba bramy"
Ja widziałem jego grę i faktycznie można stwierdzić że typ czysto nie gra, sam chciałem to zbanować ale w 100% pewny nie jestem. Tak jak mówi Artsezon potrzebne jest demko
#germandeathcamps
Z mojej strony to wszystko, dalem wam wszystko na tacy. Zrobicie z tym co chcecie. Pozdro
według mnie ten ziomek jest czysty.Oglądałem go z 10 rund i normalnie grał,normalne fragi dobry movment.
Uwazasz ze gosc ktory dostal juz na 5 kontach VAC'a jest czysty? Czy kurwa na rozum upadliscie? XD Na innej serverowni za takie cos typ dostal bana z bomby a wy sie cackacie jak z dzieckiem. Dla mnie jakby typ mial vaca na 1 innym koncie to na kazdym innym bylby juz skreslony. A typ mial vaca na 5kontach xD Ale jak uwazacie ze gosc dostal 5razy vaca i nagle zostal nawrocony to powodzenia.
BTW: Wiele osob go ogladalo i zdecydowana wiekszosc mowi ze typ jest "dziwny". Gosc potrafi biec pol mapy na nozu i nie sprawdzac zadnej pozycji zeby nagle z pizdy sobie wyjechac z prefirem na typka.
No to jak ja mam VAC’a na 3 innych kontach to też cały czas latam odpalony? Znam ludzi którzy mają 14 VAC’ów i się „nawrócili”. Nawet ostatnio jak na serwie grałem ludzi pisali do adminów że jest cheater a mi po prostu 4 mecze pod rząd siadło. Więc jak dla mnie nie można kogoś banować z bomby jak ma VAC’a na innym końcie. Czekajcie na demka i wtedy będzie werdykt.
[Obrazek: 76561198355803296.png][Obrazek: AddFriend.png]
Masz vaca na 3 innych kontach? To masz sie czym typie chwalic xD "Człowiek Autorytet" XD Robcie co chcecie ale dla mnie to jest zalosne ze taki typek sobie gra na tym servie i robi po 40/50killi na mape jak nie ma adminow. No ale pewnie sie nawrocil i nauczyl sie grac w miesiac od ostatniego Vaca. Zalosni jestescie.
Jak dla mnie twoje zachowanie zaczyna robić się żałosne... Po pierwsze zachowaj kulturę bo z takim zachowaniem nikt cie nie będzie brał na poważnie. Z innej beczki. Proponuje założyć ci serwerownie i jeśli zobaczysz typa który ma vaca banuj śmiało... zobaczymy jak długo postoisz Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Styl i wdrożenie: diggle

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB 1.8.10, © 2002-2018 MyBB Group.