Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem. Zarejestruj się (klik). Miłego dnia życzy Administracja HSProjekt.pl :)

★ HSProjekt.pl ★ Sieć serwerów CS:GO > Serwery CS:GO > Odwołania od banów > ban za nic gdzie sprawiedliwosc >
ban za nic gdzie sprawiedliwosc
1. Nick: p0w
2. Powód bana: nie wiem za dobry chyba XD
3. Nick banującego: ghost
4. Serwer: aim
5. Opis sytuacji: gram i ban za skilla
6. SteamIDSTEAM_1:1:33246990
7. Data zdarzenia: 07-08-18 22:45
Następnym razem napisz post bez wklejonego kodu.

Edytowałem ci post i już masz bez kodu(czyli tak jak miało być). A i chyba pomyliłeś ostatnie 2 punkty.
[Obrazek: 76561198355803296.png][Obrazek: AddFriend.png]
Pomyliłeś SteamID z datą Smile
Jeśli przygoda nie czeka za drzwiami, wyjdź oknem.  Smile
Przykro mi z powodu mojego nieumyślnego błędu. Mam nadzieje że nie będzie następnego razu.
Powód: Aimbot
Na następny raz powód sprawdź na sourcebans, dobrze to napisałeś oby nie było następnego razu.
PS: Na następny raz w lokalizacji napisz, że pomorskie a nie dupa...
[Obrazek: 76561198284466521.png][Obrazek: AddFriend.png]
gdzie moge demko ogladac?
Cześć, musisz poczekać na właściciela aim/hs - Smagosza, on je udostepni.
musi poczekac az ghost rozpisze demko
Znowu, znowu, znowu, znowu wjeżdzam
Jak papamobile papieża faza wjeżdża
Chociaż nie mam pierza latam łapię skile wieszcza

Link do demka nie będzie potrzebny bo po obejrzeniu obu demek; również przejrzałem relację z mapy poprzedzającej tą na której gracz otrzymał bana; nie zaobserwowałem by w jakimkolwiek momencie, było coś co sugerowałyby, że posiadałby jakiekolwiek wspomaganie celowania.
Przyznaję się do błędu, jeśli chodzi o złą ocenę sytuacji i zbyt impulsywną reakcję. Za bardzo zasugerowałem się opiniami pozostałych graczy którzy zgłosili się do mnie i zobaczywszy moment później, dość podejrzaną ale jak się okazało, czystą akcję, zareagowałem tak a nie inaczej.
Chciałbym w tym wypadku przeprosić Cię i w ramach rekompensaty, spróbować dogadać się z właścicielem serwera by zagwarantować Ci tygodniowego VIP-a.
[Obrazek: tumblr_n6v683CRcA1rp0vkjo1_500.gif]
Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawę uznaję za wyjaśnioną. Zamykam.

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Jeśli przygoda nie czeka za drzwiami, wyjdź oknem.  Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Styl i wdrożenie: diggle

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB 1.8.10, © 2002-2018 MyBB Group.