Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem. Zarejestruj się (klik). Miłego dnia życzy Administracja HSProjekt.pl :)

★ HSProjekt.pl ★ Sieć serwerów CS:GO > Serwery CS:GO > ██ ★ HSProjekt.pl ★ [ONLY MIRAGE] [128TR] > Skargi > Admin Wykorzystujący Błędy Serwera. >
Admin Wykorzystujący Błędy Serwera.
1. Twój nick: Artsezon<3
2. Nick Admina: Keske #NoForm
3. Opis sytuacji: Jasne jest chyba że używanie błędów serwera podchodzi pod bana a zwłaszcza używania ak w pisto. Śmieszniejsza sytuacja jest taka że to admin użył tego błędu i nie przyznał się do błędu, wręcz przeciwnie. Uznał że jeśli nie potrafimy tego naprawić to będzie używał i tyle.
4. Dowody: Demko z godziny ok 18:35 

Wiem że admin z admine powinni sobie takie rzeczy wyjaśnić na priv ale jak dla mnie o takich rzeczach powinien wiedzieć każdy gracz i wyrobić sobie zdanie o poziomie admina Keske.
[Obrazek: Dj2EOWj.png]

"Zabrałbym Ciebie na wyprawę życia do Toskanii, Oczami wyobraźni widziałbyś nieba bramy"
" BOT: jaki serwer taki admin"

a tak btw nie da sie tego naprawic xD ?
[Obrazek: giphy.gif]
Wina pluginów... wydaje mi się że wystarczyła by zmiana tego na inny... nie wiem... A bot niech się nie wypowiada lepiej -_-

"Zabrałbym Ciebie na wyprawę życia do Toskanii, Oczami wyobraźni widziałbyś nieba bramy"
Bug jest spowodowany tym że od 3 rundy vip ma menu broni do wybierania a jeśli gracz w ostatniej rundzie pierwszej połówki nie wybierze broni to okno ma dalej aż do 1 rundy drugiej połówki. Tego buga już seko próbował naprawić i nic te próby nie dały. Artsezon poczekamy jeszcze na wypowiedź seko itd. ale jeśli sytuacja się powtórzy raz to upomnij go i odeślij do mnie na pv na steam jeśli w tej samej rundzie nie wyrzuci ak lub innej broni za mapę to go kicknij z serwa jeśli będzie tego używać ciągle to możesz go zbanować do 1 dnia i ja wtedy o nim pogadam z seko.
Bo nie oszukujmy się jest adminem a admin nie powinień wykorzystywać błędów serwera a banować za ich używanie.

Pozdrawiam RubZy
[Obrazek: 76561198355803296.png][Obrazek: AddFriend.png]
czyli można powiedzieć ze osoba która to robi może wiedzieć o tym bugu i specjalnie to wykorzystywać bo zazwyczaj z tego co widze każdy klika nawet przez przypadek tą broń z menu
ngelclown niewiem skąd taki cytat wziąłeś ale ja nic takiego nie pisałem ani tym bardziej nie mówiłem. Proszę Cię o podanie źródła tego cytatu bądź nie tworzenia złej opini o mojej osobie bez podstawnie.
[Obrazek: JJycDKJ.jpg]
Ten cytat który dałem można powiedzieć że był prześmiewczym odniesieniem do tego "Admin z aim hs. Wystarczy?"

i to tyle , prosze tez o nie pisanie takich rzeczy w temacie skargi na admina
Proszę o zamknięcie tematu i by każdy o tym pamiętał...

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Jeśli autor tematu tego chce to ZAMYKAM.

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

[Obrazek: 76561198355803296.png][Obrazek: AddFriend.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Styl i wdrożenie: diggle

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB 1.8.10, © 2002-2018 MyBB Group.