Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem. Zarejestruj się (klik). Miłego dnia życzy Administracja HSProjekt.pl :)

★ HSProjekt.pl ★ Sieć serwerów CS:GO > Forum Ogólne > Rekrutacja > Opiekun Serwera (ON) > BOT opiekun zagubionych >
Ankieta: BOT na opiekuna
Ankieta jest zamknięta.
Za
40.00%
4 40.00%
Przeciw
60.00%
6 60.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

BOT opiekun zagubionych
Jeżeli chcesz mieć lepszy kontakt z resztą administracji to do tego służy teamspeak, aby omówić jakieś pomysły itd. Jeżeli mówisz o swoich pomysłach na serwerze, albo piszesz na steam to się nie dziwię czemu twoje pomysły są ignorowane, bo na serwerze się gra, a ludzie z administracji mają przeważnie spam na steam. Rubzy ma opiekuna, bo jest na tej serwerowni już ponad rok i ma dużą wiedzę i doświadczenie jak na jego wiek. Jakoś nie zauważyłem żebyś był jedynym adminem online, więc nie gadaj głupot. "Demka bardzo by pomogły ponieważ dostaje informacje o cheaterach na serwerze którzy byli jak byłem offline i nic z nimi nie mogę zrobić." To brzmi żałośnie, mam nadzieje że miałeś coś innego na myśli niż napisałeś. Opiekun to nie tylko dostęp do demek, ale i duża odpowiedzialność..... Dalej jestem na nie
Jeśli chodzi o teamspeak to korzystam, ale jak na kanale jest 5 osób to wole nie przeszkadzać. Na serwerze 5vs5 jestem jedynym adminem online więc nie mów że nie (mówie o adminach nie właścicielach). Jeśli chodzi o odpowiedzialność to nie pisałbym podania gdybym nie był świadom.
[Obrazek: JJycDKJ.jpg]
Na teamspeaku nie widzę cię prawie w ogóle, pomyliły mi się serwery (Mój błąd), a gdy pisałem o odpowiedzialności to nie chodziło mi o to czy ty uważasz się za odpowiedzialnego tylko czy inni cię za takiego uważają.
jestem na nie
Nawet nie chce mi się pisać kolejnych argumentów, które są po prostu zbędnę.
Ponieważ ty i tak odpowiesz nie myśląc i pisząc totalne głupoty.
"4. Ile czasu poświęcasz serwerowi (dziennie):zależnie od ilości graczy 2-3 godziny w tygodniu w Weekend więcej"
Czyli gdy nie będzie graczy na serwerze, to ty sam nie wejdziesz, żeby napędzić graczy do gry?
Boje się, że nigdy nie nadąże nad Twoim myśleniem.
Jestem na NIE. Mam nadzieję, że będziecie brać pod uwagę moje obydwa posty.
Pozdrawiam twój najlepszy kolega ^^quikker.
[Obrazek: 76561198284466521.png][Obrazek: AddFriend.png]
Jak dla mnie nie tylko z jednego powodu. Wiek
[Obrazek: Dj2EOWj.png]

"Zabrałbym Ciebie na wyprawę życia do Toskanii, Oczami wyobraźni widziałbyś nieba bramy"
Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Podanie odrzucone

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

[Obrazek: 76561198355803296.png][Obrazek: AddFriend.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Styl i wdrożenie: diggle

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB 1.8.10, © 2002-2018 MyBB Group.