★ HSProjekt.pl ★ Sieć serwerów CS:GO > Forum Ogólne > Rekrutacja > Opiekun Serwera (ON) > BOT opiekun zagubionych >
Ankieta: BOT na opiekuna
Ankieta jest zamknięta.
Za
40.00%
4 40.00%
Przeciw
60.00%
6 60.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

BOT opiekun zagubionych
Star 
1. Imię:Maciej
2. Wiek:15
3. Na jakim serwerze chciałbyś zostać opiekunem?:5vs5 (mirage v2(stary cache))
4. Ile czasu poświęcasz serwerowi (dziennie):zależnie od ilości graczy 2-3 godziny w tygodniu w Weekend więcej
5. Składka miesięczna w wysokości 15zł: TAK
6. Znajomość sourcemod:8/10 nie licząc FTP (nic o tym nie znalazłem)
7. Doświadczenie:byłem adminem na starym cache i mirage v2
8. Coś o sobie:Interesuje się informatyką, w wolnym czasie spędzam czas na naszej serwerowni
9. Dlaczego Ty?:Chcę serwerownie jak najbardziej rozwijać aby wszystkim się przyjemnie spędzało z nami czas. Chcę również tępić cheaterów na jak najwięcej się da by umilić rozgrywkę.
Veni, vidi, vici

Odpowiedz
Dałbym szanse.
Fajnie się z nim piszę na serwerze. Szybko przychodzi na wezwanie.
[Obrazek: 468x600-gif.gif]
Odpowiedz
Dajcie mu szansę Smile
Szybko przychodzi jak ktoś coś potrzebuje.
Ma dużo przegranych godzin na serwerze i jest adminem który ogarnia.

Jeśli się liczy moje zdanie to jestem na TAK
[Obrazek: 76561198825783569.png]
Odpowiedz
Wszystko to co napisałeś możesz robić jako zwykły admin
Odpowiedz
Michaś opiekun jest mi potrzebny np do dostepu do demek aby długo nie czekać. Co do wieku to np RubZy jest młodszy i niema z nim problemu (chyba).
Większą opłatą za opiekuna choć w małym stopniu wesprzę serwerownie.
Veni, vidi, vici

Odpowiedz
Jestem na nie moim zdaniem opiekun to powazniejsza pozycja niz admin i nie sluzy on do posiadania szybszego dostepu do demek do tego wiek + zapewnie nieznajomosc calkowita wrecz FTP a podanie wyglada jak na admina...
[Obrazek: 76561197972989945.png]
Odpowiedz
Smagosz FTP postaram się nauczyć jak najszybciej. Jak się czepiasz wieku to RubZy jest młodszy jak pisałem wyżej a mimo to ma opiekuna mirage. Podanie jest napisane według wzoru więc nie wiem o co ci chodzi (doprecyzuj jeśli możesz).Pozatym oprócz mnie nie ma adminów online na serwie więc czemu nie miałbym być opiekunem?
Veni, vidi, vici

Odpowiedz
Zapewne o to ze w doswiadczeniu piszesz o tym ze byles adminem... i tepic cheaterow w dalszym ciagu mozesz bedac adminem i nie ma opcji aby opiekun pozwolil Ci to robic lepiej
[Obrazek: 76561197972989945.png]
Odpowiedz
Demka bardzo by pomogły ponieważ dostaje informacje o cheaterach na serwerze którzy byli jak byłem offline i nic z nimi nie mogę zrobić. Quikker nie wiem czy się obraził czy jest zajęty ale nie zawsze odpisywał, podobnie Seko. Myślę że jako opiekuna może moje zdanie w sprawach serwera będzie miało większą wartość ponieważ jeśli chodzi o zmiany nikt mnie się pyta o zdanie mimo iż ja najwięcej na tym serwerze gram. Proponowałem pare zmian i nie zawsze mnie słuchali. Opiekun byłby mi przede wszystkim potrzebny aby za zgodą Seko zmieniać na lepsze serwer wysłuchując na ten temat opinii graczy.
Veni, vidi, vici

Odpowiedz
"Quikker nie wiem czy się obraził czy jest zajęty ale nie zawsze odpisywał, podobnie Seko"
Nie jestem obrażony, ale poprostu stwierdziłem, że zaczynanie z Tobą rozmowy nie ma totalnie sensu.
Zaczynasz rozmowe od "hej" kolejna wiadomość "jesteś?" kolejna wiadomość "jesteś czy nie?".
Gdybyś napisał wszystko w jednej linijce, to naprawde było by lepiej bo zdążysz mnie wkurwić na starcie.
Jeśli kogoś nie ma to poprostu poczekaj, to chyba normalne?
Lecz gdy już wróce, i odpisuje Ci, że jestem to ty mnie nie prosisz o demko tylko piszesz "daj mi demko z godziny (na przykład) 17:30".
Ja nie jestem chłopcem na posyłki. Poza tym w domu mnie nauczyli, że gdy chce coś od kogo kolwiek nie ważne kim on jest, może to być nawet żul z ulicy to powinienem powiedzieć proszę i dziękuję. Jak widać ty takich zasad nie znasz Sad .
Potem grzecznie pytam po co Ci te demko? 
A ty mi piszesz, że chcesz zobaczyć demko bo był cheater na serwerze, ale Ty nie zdążyłeś się zdecydować, czy on cheatuje czy jednak nie.
Po czym ja Ci odpisuję ,że przyjrzyj się mu i wtedy zbanuj, bo szkoda mojego jak i Twojego czasu.
Ty zaczynasz się bulwersować, że ja Ci musze dać te demko i koniec kropka.
Odpowiedź: NIE NIE MUSZĘ, NIC NIE MUSZĘ. Jak już to mogę Smile
Potem w dalszej części rozmowy zaczynają się twoje widzimisie co do serwera, co Ty byś zmienił, co Ci się nie podoba itp.
Po czym ja Ci odpowiadam, że jak chcesz coś zmienić to pisz na forum a ludzie się wypowiedzą co o tym sądzą.
Wtedy zaczynają się odpowiedzi nie wiem, nie chce mi się.
[Obrazek: 76561198284466521.png][Obrazek: AddFriend.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Styl i wdrożenie: diggle

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB 1.8.10, © 2002-2018 MyBB Group.