★ HSProjekt.pl ★ Sieć serwerów CS:GO > Archiwum X > Kosz > Podanie o admina >
Podanie o admina
1. Nick: 997podjazd Что?'

2. Wiek: 19

3. Ile dziennie spędzasz czasu na serwerze?: Bardzo dużo Big Grin, do 6h

4. Jesteś w stanie płacić miesięczną składkę?: TAK

5. Posiadasz mikrofon oraz mutacje?: TAK

[font=Arial, sans-serif]6. Dlaczego Ty?: Haha dlaczego ja? Proste pytanie, prosta odpowiedź, ogarniam serwer dobrze (ludzi) umiem rozbawić osoby na serwerze, choć czasami doznaje wkurzenia, ale to się zmieni Big Grin. Chcialbym zostać adminem, ponieważ jak siedzę na serwerze 24/7 to prawie w ogole nie widzę adminów, z wyjątkiem Norbita. Na serwerze gram trochę (6mieś{?}. Chciałbym rowniez aby cheaterzy, toxiki z pierdzącymi mikrofonami nie byli na serwerze dlatego bym ich mutował/banował. Regulamin znam Big Grin

7. Coś o sobie: Jestem Fabian, 19lat. Kocham e-sport, lecz gram w siatkówkę (amatorsko) na serwerach siedzę cały dzień (2 serwerach, hsprojekt,cs-lajtowo),na gry poswiecam bardzo dużo czasy, ale troche na dwor tez trzeba wyjsć. Big Grin 

8. Doświadczenie:[b][font=Arial, sans-serif] jestem doświadczonym graczem pod względem radzenia sobie z serwerem. Byłem już adminem na 2serwerach (cs 1.6, cs-lajtowo) 

[/b]
9. Znajomość komend admina source mod: 7/10

Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco!  Heart
W podpunkcie czwartym i piątym jakim kolorem są zaznaczone prawidłowe odpowiedzi?
[Obrazek: 76561198284466521.png][Obrazek: AddFriend.png]
(06-09-2018, 10:22 PM)quikker napisał(a): W podpunkcie czwartym i piątym jakim kolorem są zaznaczone prawidłowe odpowiedzi?

czerwonym
ogólnie nie mam tu zdania ale lubie tego pedała
[Obrazek: giphy.gif]
Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Niech będzie przyjęty!
Zaproś na steam komendą !quikker

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

Po krótkiej rozmowie okazało się, że kolega chciał napisać podanie na aim/hs więc podanie zostaje unieważnione.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Styl i wdrożenie: diggle

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB 1.8.10, © 2002-2018 MyBB Group.