★ HSProjekt.pl ★ Sieć serwerów CS:GO > Serwery CS:GO > ██ ★ HSProjekt.pl ★ [ONLY MIRAGE] [128TR] > Podanie o admina (ON) > Odrzucone > Hsp only mirage >
Hsp only mirage
1.Nick:FLICKGAME Tulii
2.Wiek:16
3. Ile dziennie spędzasz czasu na serwerze?:ok.1g
4. Jesteś w stanie płacić miesięczną składkę?: TAK
5. Posiadasz mikrofon oraz mutacje?: TAK
6. Dlaczego Ty?:?[Obrazek: biggrin.png]laczego ja? Uważam, że takie osoby jak ja czyli osoby proste, mogą stać się kimś wielkim. 

Czasem jak patrze w lustro, mówie sobie "Ty już jesteś wielki". Sądzę, że administrator powinien regularnie obserwować 
serwer. Jednak, że wiele osób chce być administratorem bo po prostu chce i tak ma być. Przychodzę dziś o tej późnej porze nie dlatego, że chce być administratorem i ustalone, otóż piszę to podanie z prośbą. Z prośbą o nadanie mi czci godnego administratora. Może wam się wydawać, że napisałem za mało argumentów, ale kiedy się przyjrzycie temu co zapisałem zobaczycie, że oddałem wam całą swą wiedzę.
7. Coś o sobie:Jestem przyjacielski, otwarty na nowe zadania czy propozycje
8. Doświadczenie:Byłem jednym z wielu adminów na serwerze 
9. Znajomość komend admina source mod:!admin,!raname,!kick,!ban,!mute,!gag
Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skoro oddałeś nam całą swoją wiedzę w jednym podaniu to powiem Ci, że zbyt dużo wiedzy nie posiadasz..
Ale każdy zasługuje na szansę.
Przyjęty. Pisz pw

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

[Obrazek: 76561198284466521.png][Obrazek: AddFriend.png]
Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: No niestety wiek to same kłamstwa
Odrzucam podanie. Spróbuj za rok.

Jeśli się z tym nie zgadzasz - raportuj ten post, a zostanie rozważone ponowne jego otwarcie.

[Obrazek: 76561198284466521.png][Obrazek: AddFriend.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Styl i wdrożenie: diggle

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB 1.8.10, © 2002-2018 MyBB Group.