Film

Jak zdobyć Rave Motion Pictures Zniżki na bilety do kina

By 13 lipca 2020No Comments

Czy jesteś wielkim fanem filmów? Nie masz dość oglądania filmów z pączkami podczas jedzenia popcornu i napojów gazowanych? Jeśli szukasz kart rabatowych Rave Motion, masz szczęście, ponieważ dom filmowy Rave Motion ma wiele do zaoferowania!

Jako student filmowy na naszej lokalnej uczelni lubię oglądać filmy. Ponieważ marzę, aby pewnego dnia zostać filmowcem, muszę się wystawić na wszelkiego rodzaju filmy: od komedii po akcję, romans po thrillery i niezależność od napięcia. Dlatego zawsze szukam biletów ze zniżką. Filmy nie są obecnie tanie i potrzebuję całej pomocy, jaką mogę uzyskać!

Mój przyjaciel Stanley dał mi wskazówkę dotyczącą szerokiego zakresu, jaki oferują w Rave Motion. W dyskontowym klubie reżysera otrzymujesz bezpłatne bilety, które pozwalają zobaczyć wszystkie standardowe funkcje w każdym kinie Rave Motion. Jak zdobyć jeden:

1. Przejdź do najbliższego teatru Rave Motion i poproś osobę biletową o promocję klubu dyskontowego dyrektora.

2. Wybierz jedną z dwóch opcji: Z biletem nieograniczonym (7,50 USD) możesz oglądać dowolną standardową funkcję w dowolnym czasie i dowolnym kinie Rave Motion. Z biletem z ograniczeniami (6,00 $) możesz jednak zobaczyć wszystkie standardowe funkcje w każdym teatrze rave, ale dopiero po pierwszych dwóch tygodniach przedstawienia. Oba bilety nie mają daty ważności, więc nie musisz oglądać filmu, którego nie chcesz oglądać.

3. Kup teraz!

Uwaga: musisz kupić co najmniej 50 biletów, aby kupić bilet klubu dyskontowego dyrektora.