Film

Filmowanie: Kto z was zajmie Sharon Stone?

By 13 lipca 2020No Comments

Ile razy widziałeś film, który był wystarczająco zabawny i piękny, aby oglądać, ale główne role grali aktorzy, którzy nie pasowali? I odwrotnie; Aktor, który tak dobrze pasował do roli, że trudno sobie wyobrazić, jak ktoś inny mógłby wcielić się w tę rolę.

Spartacus został przeprojektowany, a nowa wersja może spodobać się młodszej, współczesnej publiczności, ale dla mnie Kirk Douglas miał tak słuszną rolę, że wszyscy inni wydają się oswojeni. W tym pierwszym Spartacusie było wielu znakomitych aktorów, niektórych można było uznać za lepszych aktorów, ale Douglas był Spartacusem.

W jaki sposób dyrektor castingu podejmuje tak ważne decyzje? To wydaje się geniuszem. Lynn Stalmaster jest najbardziej znanym z wieloletnich reżyserów castingowych. Mówi się, że nigdy nie spędził więcej niż pięć minut z aktorem. Miał talent, by wiedzieć, czy aktor jest odpowiedni, patrząc na niego przez kilka chwil i zadając tylko jedno pytanie na dwa.

Według niego, bardzo ciężko pracuje, aby znaleźć odpowiednią osobę. The Hollywood Reported przeprowadził z nim świetny wywiad.

Wpisz jego imię w Google, a powinieneś go znaleźć. Po pewnym czasie niektóre z tych artykułów zostały przełożone, więc nie zamieszczam tutaj linku.

Internetowa baza filmów zawiera listę 383 filmów, które obsadził. Aktorzy, reżyserzy, producenci i załoga skorzystaliby na przestudiowaniu podejścia Stalmastera. Star Search Casting to firma castingowa, która jest dostępna jako strona internetowa, na której aktorzy i inni mogą uzyskać wiele informacji i stworzyć obecność.

John Houston, który używał Lynn Stalmaster, został kiedyś zapytany przez aktora na planie, dlaczego Houston nie dał mu instrukcji. Według doniesień Houston odpowiedziała, że ​​po dobrze zakończonym castingu film sam się zrealizuje. Jeśli dostał właściwego aktora, nie był potrzebny żaden kierunek.